Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hónapja #58470 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Asszem a hétvégére ennyi volt az előre eldöntött meccsekből. Az Exeter küldinél eljutottam az 1000 találat eléréséig, a Nelson találati aránya a harmadára esett vissza. 10 km-re oldalát mutató álló Shors kapott 2 salvot, amiben volt 2 lepattanó, de ha én csinálok ilyet bármelyik cirkálóval, akkor süllyedek. Hasonló 10 km-re lévő DD-t eltalálom HE-vel, volt egy modul sérülés és ennyi, cserébe ő meg szarrá éget. Gratulálok a WG-nek így elbaszni egy játékot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58471 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
1k találatosat jobb, ha coopban csinálod, gyorsabban, szerintem, meg ha lehet akkor dd-vel vagy cl-lel
a torpedósat ott tudtam le, gallanttal és cossackkal, gaz, hogy 1-4 torpedó találatom volt csak, de ez garantáltabb volt, mint randomban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58472 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A legtöbb küldi részt co-opban csinálom, de ott is erősen érezhető a találati arány visszaesése...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58506 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem tudom, ennek a Richelieu-nak milyen az MM-je, de folyton szívok vele. Gyakorlatilag csak X-esek ellen tesz be, ahol max. 3-4 nem X-es tierű hajó van és ennyi. A hajó maga tetszik, de így kínszenvedés vele. Hiába jó a lőtáv, ha 15 km felett salvóként 1-2 semmitmondó találatot ad be....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58509 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lőj HE – t ... szemben lévp, tolató, egy helyben álló Musashi, Yamato ellen tökéletes. Az elején nekem se volt szimpatikus, de a végére megkedveltem, az Alsace jó lesz, meg a 10 –es is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58540 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Miért is ne ....rekord sebzés lett volna pedig .... :angry:



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.499 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.