Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hónapja #58586 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: :lol: :blush:
Hadtjuk. Izé. A het fly strike-okat asszem scenarioban is lehet csinálni.

Én a scenarios csatákat neveztem Co csatának... Ez az idegnyugtatóm, amiben 7 játcunk 7 gép által irányított ugyanolyan hajó ellen. (CV-k helyett BB-ket ad a gép, mert még nem tudták beprogramozni az új CV- irányítását...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58587 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én elengedtem ezt az Excetert. Nincs annyi időm és nekem nem éri meg annyit gürcölni érte. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58588 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amúgy meg majd az lesz szép vérnyomásemelő rész, amikor 1 csatában kell 3 killt csinálnod... :D Nagyon sokan vannak ráálva amúgyis a KillSteal-re, addig nem lő bele, amíg le nem amortizálja más, és már csak egy skúló kéne neki, és utána meg vigyorog a feje a Krakennek... de legalább bővül a szókincsünk :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58590 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igazából az a bajom ezekkel a küldetésekkel, hogy:
1. Nem értem őket nyelvtudás híján. (Ez az én hibám. De az elkövetkező évtizedekben ez már csak rosszabb lehet...) Mondjuk azért már van egy-egy amit sikerül kihámoznom. De azért a melléfordítás is igen gyakori... A PEF-es küldetéseknél volt az, hogy a Base Xp azt bázis foglalásnak véltem. (Aztán meg csak dühöngtem, hogy a WG meg hogy a búbánatosba találta ki azt, hogy BB-vel foglaljon az ember... Azt jól meg is szívattam magam mert nagy dühömben leálltam a PEF-ezéssel. az így külön kellett teljesítenem a 200 meg a 300 ezres kredites küldetéseket.
2. Annyi féle küldetés van, hogy nem látom át, mit kell mihez teljesítenem. (Vagy 5 féle küldetés fut egyszerre...)
3. Játszani szeretnék, és nem küldetéseken görcsölni...

Azért azt is meg kell vallani, hogy nem csak hátrány származhat eme küldetésekből:
1. Kapunk ajándékot. (Légyen az hajó, zászló, vagy Xp, stb.)
2. Kicsit rákényszerít arra, hogy elkezdjünk más ágakkal, hajókkal foglalkozni, mint idáig.
Én a rombolókért rajongok. Ha nem lenne küldetés, se BB-vel, se cirkálókkal nem mennék. És még az is előfordulhat (Bár elég nagynak, és édesnek kell lennie annak a mézesmadzagnak.), hogy megint elmegyek CV-ni. (Amit a Rework óta hanyagolok.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58591 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Co-op a 8 99%-élőjátékos vs 8 100% bot.

A scenario a 7 élőjátékos sok bot ellen küldetéses. ;)

A 3 kill / csata: srácok co-op szakasz. Nyìlván segítve a sebzésben , de a kill-t leosztva. Ennyi. 3 csata és pipa 90%...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58592 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én majd este fele kezdek neki a mai küldiknek, sajna délelőtt nem volt időm, mint általában ,habár akkor kikapom a 30%-os winrate-et, mert 2 napja 70%-os van :S (kéne egy facepalm emote,úgy érzem, discordon megszoktam Xd )
Achit nemtom hogy lenne érdemes, gallantom van, cossackom, warspiteom, DoY-om és Nelsonom, csak nelsonnal most szinte nem tlaálok el semmit (rng pls, hol a sigmám?), jó dreadnaughtra, meg a "szenvedj x hp veszteséget tűz által" dologra is, csak túl is kéne élni, mert szép és jó, hogy van egy "superhealje", de azért 2 között eltelik egy szép kis idő, és általában ekkor kapsz be 3 gyújtást és szemből 20k sebzést...
lehet leveszem a dd-kről a robbanás elleni zászlót, csak az picit drága lehet Xd (most sajnálom, hogy t9-essel nem lehet menni, neptune és jutlandom van még, +2 hajó, +2 lehetőség, meg ott van még a conqueror, 2 meccsel a hátam mögött mióta megvettem karácsonykor...)


hadtjuk: pár egyéb játék és az angol szint elég lesz ahhoz ,hogy wowsot értsd :D
huh, kéne nyelvvizsga nekem lassan, ha már egyetemen vagyok, de sok dolgot elfelejtettem évek alatt és néha keverek 1-2 dolgot Xd (nyelvtan inkább, ilt jó párszor a szavakat, hogy hogyan kéne angolul leírni, vagy hogy kell érteni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.413 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.