Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hónapja #58593 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Co-op a 8 99%-élőjátékos vs 8 100% bot.

A scenario a 7 élőjátékos sok bot ellen küldetéses. ;)

A 3 kill / csata: srácok co-op szakasz. Nyìlván segítve a sebzésben , de a kill-t leosztva. Ennyi. 3 csata és pipa 90%...

OK. Te nyertél. :( megint összekevertem. :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58594 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: A 3 kill / csata: srácok co-op szakasz. Nyìlván segítve a sebzésben , de a kill-t leosztva. Ennyi. 3 csata és pipa 90%...


Hát azért 3 killt összeszedni egy csatában coopban is nehézkes, ha mindenki lopkodja egymástól :) Talán rombolóval a legegyszerűbb, ide is egy sunyi torpedó, meg oda is... bár mostanság a botok nagyon jól kerülgetik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58598 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shayarane írta:

Rallyefan81 írta: A 3 kill / csata: srácok co-op szakasz. Nyìlván segítve a sebzésben , de a kill-t leosztva. Ennyi. 3 csata és pipa 90%...


Hát azért 3 killt összeszedni egy csatában coopban is nehézkes, ha mindenki lopkodja egymástól :) Talán rombolóval a legegyszerűbb, ide is egy sunyi torpedó, meg oda is... bár mostanság a botok nagyon jól kerülgetik...


Ezért írtam a szakaszt. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58599 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem most elég sok 3 killem volt, igaz, 7 achi kellett :lol: (nelsonnal) oh dear, 1. nelson emccs 32k dmg, 0 achi, utána 40 perc szünet, mert a netszolgáltató karbantartást csinált -.-" (router alaphelyzetbe állt, 2x indítottam újra, de karbantartás szokott lenni általában ilyenkor, igaz, negyed 7-kor?) aztán 1 achi nelsonnal, 2 achi gallanttal, 1 cossackkal, majd NÉGY nelsonnal :side: ha 1 tikket túlélek még, akkor lett volna még 2 valszeg... (997 pontnál haltam meg)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58604 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Már megvolt minden csak majd amikor kell akkor nem lesz. Achit igy kell M Á K /1 kép/ 3kill megvolt de korán ha kell nehéz lessz /1 kép/ Citadella potyog mint az áldás csak megint korán /2 kép/Hagynám énis a fenébe de a 3partot nem akarom veszni hagyni Szerintem a jutalom messze nem áll arányban a munka nagyságával ha tudom az elején
Legalább T7-8 lenne Modjuk ez elmondható a T10 hajók személyi küldijéről is 4 feladat ilyen szolidak szerezz 100e xp és a végén kapsz egy alig használható modult ami ráadásul egy jónak a helyére tehető be Na mindegy ha nagy a jutalomfalat még jóllakik a kutya !!!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58606 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez a quest még mindig jobb szerintem, mint anno Arp Myoukouért, ott killek kellettek, japán, amcsi hamar megvolt, mert az mindig van, aztán volt még német amiből kicsivel kevesebb volt, de orosz szinte alig volt.... :unsure: Mikor meg volt, akkor mindenki arra vadászott...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.427 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.