Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hónapja #58616 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Money Makert minek? Xd
Vissza lehetett adni? :O
Jó, nekem az amcsi bb ág a szórása miatt nem tetszik ,cw miatt lett kihúzva montira a legendary modul, de a 2. cw-men már nem is bb-ztem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58619 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A szórása miatt szívesen visszaadnám. Olyan szar köröket mentem, hogy beszarás. 1/6 találati arány, 30-40 ezres sebzések. Kiégtem egy időre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58621 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyugi, gyakori. Utána max lőtávon be fogja adni a full hp-ról való killt is, mert amcsi gun...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 1 hónapja #58624 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze csata közben kapok kritikus hibát







mire visszaértem kilöttek és mindenki mást is

(két csata a Fijivel két dicséret)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58630 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Nyugi, gyakori. Utána max lőtávon be fogja adni a full hp-ról való killt is, mert amcsi gun...


Arról a full hpról killt simán elfelejteném, ha a találati arányom 20-25%-ról felmenne 40% körülire és a többsége nem pattanó lenne. :D De szerintem ezzel mindannyian így vagyunk.

Ezzel a 21-22 km-es lőtávval az a bajom, hogy nagyon nagy szerencse kell ahhoz, hogy eltaláljon bármit is. Papíron jól mutat, aztán élesben jön a fekete leves. Végül is, az Iowa pont ugyanez. Ha akarja az rng, akkor talál, ha nem akarja, akkor nem talál. (Ehhez hozzá jön, hogy elég célzó vizet ittam-e. Tegnap este valószínűleg, nem). :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58631 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na ez a hétvége egy hányadék ! Az összes csata UGYANEZ ! NEM LEHET NYERNI ! Minden csatában első helyen végzek. Miért is lehetne nyerni mikor pont GK val a 15 win kellene..... :angry:
Csapattársak 0 IQ -sok. Chat ban megvan. Nice weekend B)






Update !
Mindent értek már ! Következő csata mondom bedobom a Yamato-t hogy legyen sikerélményem. Másik Yamato elmegy másik oldalra ahol nincs DD-nk....mondom ez hülye .... NA mind1 alkotok Ymatoval szép csata :
A másik nagyszájú Yamato nem tudom mit csinált majdnem utsó



Erre visszamegyek a menübe és üzengetett nekem ....




Gyerekek.....itt tartunk ? Én vagyok a noob mert gondolkozom és jól használom a hajóm ? Hogy nem megyek be az elején a darálóba ? Na mind1 biztos én csinálok valamit rosszul :whistle:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.447 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.