Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 1 hónapja #58651 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő

Olajuwon írta: Búcsú a Fiji-től.

Szerettem azt a hajót :) Jobban bejött, mint az Edinburgh... Azt meg én cserélem majd hamarosan Neptune-ra (felnőtt az Exeter alatt), ha összelövöm rá a zsetont :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58654 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ja, Iowa is felemás, nekem nem jött be, másik istenítik, max az AA-ja és sebessége miatt tartom elfogadhatónak, de kb a szovjet bb ág is ilyen, 13-15 km fölött szórnak, azalatt meg kinukeoznak a francba :silly:

Huh, Neptunenal kéne játszanom, de nem akarok pénzt költeni a moduljaira, free xp-ből pedig ki kéne húzni... legalább az ágyúja gyorsabban tölt, mint elődjeinek, azt nem szerettem a 8-asban ,hogy ugyanaz a töltésidővel rendelkezik, mint a 7-es...
Ugye a radaros CL-ek száma alább ment? Mert marha irritáló mikor van 2 brit cl a csapatodban, de mindkettő radarral, vagy ellennél ugyanez -.-" (és pont dd-zel, hsienyanggal vagy valami hasonlóval aminek csiga lassúak a torpedói, 55 csomó egy vicc kategória)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58665 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Britt CA vonalon valahol t5 körül tartok. Valahogy nem érzek sok vonzalmat hozzájuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58667 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Leander azért már jobb, mint Emerald, igaz, én t6-tól kezdtem az ágat, mert megkaptam anno karácsonyi kampány egyik rewardjaként :D
most visszavettem a citadellás küldire, de cossackkal a felét megcsináltam yolot benyomva....
Jobb lesz, 3x2 ágyú, 7,5seces töltés, 9kmes álca maxon, 8km-es torpedók (1-1 3db torpedó asszem), ez is papír, végig az lesz az ág, ezért is van healjük, füst is jó, talán ebben a tierben nem lőnek annyit a füstbe.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58669 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
NWA 5000 Kitartás nekem legalábbis nagyon bejön ez a vonal Mondjuk én mindig szerettem rombival is a ködbe bújok szétlőlek játékot A Neptunnal is elég jó volt menni a Minotaur egyszerűen ÁLLAT nekem jobb mint a Worchester marha gyorsan lő és szerintem sokkal pontosabban Ha befogsz valakit 20 mp alatt összeköpköd 10-15 e HP t
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58672 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Grievous & akkufuro

Erőt veszek magamon, aztán kihúzom t6-ig randomba, aztán t6-t7 meg nagyrészt scenario + randomban lesz meg. Jó ez a scenario. Gyorsan lehet felfejleszteni akár nulláról is, sokkal kevésbé büntet, ha alaphajóval, átképzetlen kapitánnyal indítok így csatát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.458 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.